در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
برای درج آگهی خود بر روی گزینه "ثبت آگهی رایگان" کلیک کنید و به جمع خانواده بزرگ یلوپیج ایرانیان اروپا بپیوندید

یلوپیج ایرانیان

انجمن فرهنگی اُمید

انجمن فرهنگی اُمید

آگهی رایگان
  • نشر - کتاب - انجمن ها انجمن های ایرانی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : 2017/10/19
  • آخرین بروز رسانی : 2017/10/19
  •    فرانسه - France Paris
  • 774 بازدید
  • Association Culturelle Omid 94 RUE BLANCHE PARIS 9 (75009)

انجمن فرهنگی امید یک انجمن غیر انتفاعی در پاریس است که در ۱۳ ماه می ۲۰۱۶ (شماره ثبت: ۸۲۰۴۷۸۴۴۴۰۰۰۱۲) و با اهداف فرهنگی، آموزشی، ورزشی و انسان‌دوستانه به ثبت رسیده است.

 

 

این انجمن تلاش می‌کند با ارائه برنامه‌های متنوع، بین فارسی‌زبانان و همه علاقه‌مندان به حوزه تمدنی فرهنگ ایران یک همگرایی فرهنگی ایجاد کند و در تجهت تطابق و تسهیل زندگی مهاجران با جامعه میزبان گام بردارد.

 

 

 

 

انجمن فرهنگی امید یک انجمن مستقل است و به هیچ نهاد یا سازمانی وابسته نیست. این انجمن با کمک‌ اعضا و دوستداران فرهنگ ایرانی و فعالیت‌های داوطلبانه اداره می‌شود.

 

 

 

 

خطوط قرمز انجمن:

 

 

 

 

سیاسی نیست با احترام به فعالان و گروههای مختلف سیاسی، اهداف انجمن اهداف مطلقا فرهنگی است.

 

 

 

 

مذهبی نیست انجمن در پی ترویج هیچ ایدئولوژی‌ای نیست و هیچ مذهب خاصی را به رسمیت نمی‌شناسد. به عبارت دیگر ماهیت انجمن یک ماهیت لائیک است و انسان‌ها «فارغ از دین و آئین و تفکرشان» محور اصلی این انجمن هستند.

 

 

 

 

قومی نیست مرزهای قومیتی در انجمن به رسمیت شناخته نمی‌شود. انجمن «نژادپرستی» را بر نمی‌تابد. آن‌چه که پرچم مشترک انجمن است، «زبان فارسی» است. از فارس و کرد و آذری و لر و بلوچ، تا خراسانی و هزاره و پشتون و تاجیک و هر کسی که فارسی صحبت می‌کند و یا به حوزه فرهنگی تمدن ایرانی وابسته و علاقه‌مند است می‌تواند از برنامه‌های انجمن بهره ببرد.

 

 

 

 

جنسیتی نیست در انجمن برابری مطلق زن و مرد وجود دارد و گرایش‌های جنسی مختلف محترم شمرده می‌شوند. انجمن توهین به اقلیت‌های جنسی را برنمی‌تابد و هرگونه نابرابری و تبعیض جنسی و یا جنسیت‌زدگی (سکسیسم) به دور از مرام و مانیفست انجمن است.

 

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان