1) پس از ورود به وب سایت "یلوپیج ایرانیان اروپا" در سمت راست و بالای صفحه ، وارد بخش "ورود / ثبت نام" بشوید ( مطابق شکل زیر ).

2) درین مرحله ، دو بخش وجود دارد که شما باید از طریق بخش سمت چپ ( مطابق شکل زیر ) "هنوز ثبت نام نکرده اید" در جای خالی اول ، آدرس ایمیل و در جای خالی دوم و سوم ، پسورد مورد نظر خود را وارد کنید ( لطفاً از درج شماره موبایل خودداری کنید چون ارسال پیامک برای فعال سازی رایگان نیست و هزینه آن را باید پرداخت کنید ) سپس بر روی دکمه "من رباط نیستم" کیلک کرده و سوالی که از شما می پرسد را پاسخ دهید . بوسیله این قسمت ، سیستم تشخیص می دهد که شما یک کاربر واقعی هستید . بعد از تایید واقعی بودن شما ، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید .

3) پس از این مرحله ، ثبت نام شما انجام شده و می توانید ( مطابق شکل زیر ) با کلیک بر روی "ثبت آگهی رایگان" می توانید آگهی رایگان خود و یا آگهی های ویژه را انتخاب و مشخصات خود و فعالیت تجاری و تخصصی را در فُرم ثبت نام وارد کنید.

تبریک می گوئیم ! شما از هم اینک ، عضو خانواده بزرگ یلوپیج ایرانیان اروپا شده اید و تشکر می کنیم برای همراهی و حمایت از این مجموعه که متعلق به تمامی ایرانیان سراسر اروپا می باشد .

گروه یلوپیج ایرانیان اروپا