در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
برای درج آگهی خود بر روی گزینه "ثبت آگهی رایگان" کلیک کنید و به جمع خانواده بزرگ یلوپیج ایرانیان اروپا بپیوندید

یلوپیج ایرانیان اروپا

ثبت نام رایگان در وب سایت

Tuesday 31 October 2017 اخبار

1) پس از ورود به وب سایت "یلوپیج ایرانیان اروپا" در سمت راست و بالای صفحه ، وارد بخش "ورود / ثبت نام" بشوید ( مطابق شکل زیر ).

2) درین مرحله ، دو بخش وجود دارد که شما باید از طریق بخش سمت چپ ( مطابق شکل زیر ) "هنوز ثبت نام نکرده اید" در جای خالی اول ، آدرس ایمیل و در جای خالی دوم و سوم ، پسورد مورد نظر خود را وارد کنید ( لطفاً از درج شماره موبایل خودداری کنید چون ارسال پیامک برای فعال سازی رایگان نیست و هزینه آن را باید پرداخت کنید ) سپس بر روی دکمه "من رباط نیستم" کیلک کرده و سوالی که از شما می پرسد را پاسخ دهید . بوسیله این قسمت ، سیستم تشخیص می دهد که شما یک کاربر واقعی هستید . بعد از تایید واقعی بودن شما ، بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید .

3) پس از این مرحله ، ثبت نام شما انجام شده و می توانید ( مطابق شکل زیر ) با کلیک بر روی "ثبت آگهی رایگان" می توانید آگهی رایگان خود و یا آگهی های ویژه را انتخاب و مشخصات خود و فعالیت تجاری و تخصصی را در فُرم ثبت نام وارد کنید.

تبریک می گوئیم ! شما از هم اینک ، عضو خانواده بزرگ یلوپیج ایرانیان اروپا شده اید و تشکر می کنیم برای همراهی و حمایت از این مجموعه که متعلق به تمامی ایرانیان سراسر اروپا می باشد .

گروه یلوپیج ایرانیان اروپا

 

  ثبت آگهی رایگان