در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
برای درج آگهی خود بر روی گزینه "ثبت آگهی رایگان" کلیک کنید و به جمع خانواده بزرگ یلوپیج ایرانیان اروپا بپیوندید

یلوپیج ایرانیان اروپا

سمساری ( خرید و فروش )

Tuesday 31 October 2017 اخبار

چگونه کالای خود را در بخش سمساری برای ( خرید / فروش ) اضافه کنم ؟

با سلام حضور شما عزیزان ، بخش جدیدی که درین وب سایت اضافه کردیم که "سمساری" نام دارد و شما می توانید کالاهای خود را متناسب با گروههایی که در این بخش قرار دادند ، درج نموده و برای خرید و فروش ، با دیگران درمیان بگذارید .

توجه : لازم بذکر است که "یلوپیج ایرانیان اروپا" هیچ مسئولیتی در قبال آگهی ها و موضوعاتی که برای خرید و فروش درین بخش قرار می گیرد نداشته و هیچ گونه امتیاز مالی نیز ( بجز آگهی های ویژه ) ندارد ، پس مسئولیت هرگونه آگهی با خود آگهی گذار است و چنانچه مشکلات حقوقی بمیان آید ، پاسخگویی قانونی بعهده صاحب آگهی می باشد .

با درنظر گرفتن "قوانین و شرایط استفاده" و همچنین مطالب مندرج فوق ، می توانید کالای خود را جهت خرید یا فروش ، درین بخش وارد کنید :

1) پس از ثبت نام ، وارد حساب کاربری خود شوید و ( مطابق شکل زیر ) بر روی گروه آگهی رفته و بخش سمساری ( خرید و فروش ) را انتخاب کنید . سپس زیر گروه بخش سمساری را که مربوط به کالای شماست ، انتخاب کنید . بقیه مشخصات را مطابق فُرم خواست شده پُر کنید و آگهی ( خرید / فروش ) کالای خود را ثبت کنید.

سپس زیر گروه بخش سمساری را که مربوط به کالای شماست ، انتخاب کنید . بقیه مشخصات را مطابق فُرم خواست شده پُر کنید و آگهی ( خرید / فروش ) کالای خود را ثبت کنید.

با تشکر از همراهی و حمایت شما .

گروه "یلوپیج ایرانیان اروپا"

  ثبت آگهی رایگان